ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ

Login Here! If you are not a member you can register here too.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ

Login Here! If you are not a member you can register here too.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ

Όλοι μέσα, τα πάντα όλα είναι εδώ. Μη ψάχνετε άλλο, είστε στο σωστό μέρος, εδώ μιλάμε για τα πάντα όλα. Υπάρχει ότι σας αρέσει

Σε λίγο κι άλλα emoticons.
Καλή Διαμονή στο φόρουμ

2 απαντήσεις

    Μarley & Me-O Μάρλευ και Εγώ

    george
    george
    Trainee
    Trainee


    Αριθμός μηνυμάτων : 84
    Reputation : 7
    Registration date : 13/02/2009
    Ηλικία : 28
    Τόπος : νεο ρυσιο θεσσαλονικη

    Μarley & Me-O Μάρλευ και Εγώ Empty Μarley & Me-O Μάρλευ και Εγώ

    Δημοσίευση  george Τρι Μαρ 10, 2009 12:34 am

    Καλησπέρα σας,
    Την περασμένη Κυριακή είδαμε μια φανταστική ταινία στο cinema η οποία λέγεται Μarley & Me-O Μάρλευ και Εγώ!

    Πρόκειται για μία ταινία που θα κυκλοφορήσει στις ΗΠΑ την ημέρα των Χριστουγέννων και έχει πρωταγωνιστή έναν σκύλο! Φυσικά υπάρχει και ένα λαμπερό καστ γύρω του (Owen Wilson,Jennifer Anistοn,Alan Arkin,Kathleen Turner,Eric Dane κ.α). Οι σεναριογράφοι Scott Frank και Don Roos βασίστηκαν στο βιβλίο του John Grogan.Ο David Frankel του "O Διάβολος φοράει Prada" ανέλαβε την σκηνοθεσία. Το νιόπαντρο ζεύγος Grogan μετακομίζει στη Φλόριδα και είναι έτοιμο να αρχίσει την κοινή του ζωή.Νέα δουλειά και για τον John(Owen Wilson) και για την Jenny(Jennifer Aniston),αγοράζουν το πρώτο τους σπίτι και επιθυμούν να δημιουργήσουν μία οικογένεια Ο John όμως δεν νιώθει έτοιμος ακόμα να αποκτήσει παιδιά.Τότε έρχεται στη ζωή τους ο Marley. Ένα λαμπραντόρ που θα υιοθετήσουν και θα μεγαλώσει ταχύτατα. Άτακτος,τους δημιουργεί συνεχώς φασαρίες,τον αγαπούν όμως και σιγά σιγά γίνεται μέλος της οικογένειάς τους ακόμα και όταν γι' αυτούς είναι "ο χειρότερος σκύλος του κόσμου".
    Οι δημιουργοί τονίζουν ότι δεν πρόκειται για μία ακόμα σκυλο-ιστορία αλλά για μία ταινία μέσα από την οποία βλέπουμε τις ανθρώπινες σχέσεις!Το πρωταγωνιστικό δίδυμο και μόνο εγγυάται γέλιο.

    Πηγή: http://www.cinefreaks.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=113&Itemid=2

    Εμένα προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ αυτή η ταινία, γιατί ήταν πολύ αστεια αλλα και στο τέλος ήταν αρκετα συγκηνιτική!!
    Το trailer της ταινίας:


    Σας προτείνω λοιπόν να την δείτε στο CINEMA ή να την κατεβάσετε απο εδώ με το Bittorrent


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την george στις Τρι Μαρ 10, 2009 12:35 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Ξέχασα να γράψω την Πηγή.....)
    Bills
    Bills
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 140
    Reputation : 2
    Registration date : 14/02/2009
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Thess/niki

    Μarley & Me-O Μάρλευ και Εγώ Empty Απ: Μarley & Me-O Μάρλευ και Εγώ

    Δημοσίευση  Bills Τρι Μαρ 10, 2009 3:05 am

    kαι γαμω η ταινια μαζι την ειδα με οοοοοοο γαμαει Very Happy:D :humantorch: :humantorch: :humantorch: :humantorch: :humantorch: :humantorch: :humantorch: :humantorch: :humantorch: :humantorch: :humantorch: :humantorch: :humantorch:

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 20, 2024 2:29 pm