ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ

Login Here! If you are not a member you can register here too.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ

Login Here! If you are not a member you can register here too.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ

Όλοι μέσα, τα πάντα όλα είναι εδώ. Μη ψάχνετε άλλο, είστε στο σωστό μέρος, εδώ μιλάμε για τα πάντα όλα. Υπάρχει ότι σας αρέσει

Σε λίγο κι άλλα emoticons.
Καλή Διαμονή στο φόρουμ

4 απαντήσεις

    Αποβολες για αστειους λογους(και μη)

    avatar
    The Human torch
    Hero's Fanatic
    Hero's Fanatic


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Reputation : 0
    Registration date : 09/03/2009
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Παντου και πουθενα

    Αποβολες για αστειους λογους(και μη) Empty Αποβολες για αστειους λογους(και μη)

    Δημοσίευση  The Human torch Παρ Μαρ 27, 2009 12:56 am

    σημερα πηραν δυο κοριτσια αποβολη μονοημερη γιατι ενοχλουσαν πολυ στην ταξη+δεν τους χονευε η καθηγητρια και τους πηγε στον διευθυντη και εκεινη το ζητησε.Το αστειο ηταν που μιλουσαν για το ποσα εκατοστα την εχει ο Becam...lol.Και αλλες βλακιουλες.Βεβαια θα τρωγαν μονο για μια ωρα απουσια αλλα εβρισαν πολυ χοντρα την καθηγητρια στα μουτρα.Ολοι στην ταξη γελαγαμε.Βεβαια μετα απο λιγες μερες ζητησαν συγνωμη αλλα και παλι εκαναν χαζομαρουλες.
    Για γραψτε και εσεις αυτες τις αποβολες που βιωσατε(και αν) ή αλλοι συμμαθητες σας για αστειους αλλα και οχι μονο λογους.
    george
    george
    Trainee
    Trainee


    Αριθμός μηνυμάτων : 84
    Reputation : 7
    Registration date : 13/02/2009
    Ηλικία : 28
    Τόπος : νεο ρυσιο θεσσαλονικη

    Αποβολες για αστειους λογους(και μη) Empty Απ: Αποβολες για αστειους λογους(και μη)

    Δημοσίευση  george Παρ Μαρ 27, 2009 9:35 pm

    ΕΓΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΡΣΥ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΩΡΙΑΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΙΟΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ ΘΑ ΨΗΦΙΣΑΤΕ (ΤΗΝ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ, ΤΟΝ ΜΑΡΤΑΚΗ Ή ΤΗΝ ΧΡΥΣΠΑ)...ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΑΝΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ..... Laughing Laughing tongue
    b1LLzZ
    b1LLzZ
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 183
    Reputation : 5
    Registration date : 13/02/2009
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Kavala, Greece

    Αποβολες για αστειους λογους(και μη) Empty Απ: Αποβολες για αστειους λογους(και μη)

    Δημοσίευση  b1LLzZ Τετ Απρ 08, 2009 12:40 am

    Ο dj astegos έχει πάρα πολλές εμπειρίες Razz . Εγώ θυμάμαι μια φορά που ο ίδιος έφαγε σε 2 συνεχόμενες ώρες με τον ίδιο καθηγητή 2 ωριαίες! Έχουμε 60Ω.Α. αυτήν την χρονιά
    dead ghost
    dead ghost
    n00b Poster
    n00b Poster


    Αριθμός μηνυμάτων : 37
    Reputation : 0
    Registration date : 25/03/2009
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Πλανητης Γη, Ευρωπη, Ελλαδα, Μακεδονια, Καβαλα, Σπιτι μου ε>

    Αποβολες για αστειους λογους(και μη) Empty Απ: Αποβολες για αστειους λογους(και μη)

    Δημοσίευση  dead ghost Τρι Απρ 21, 2009 12:20 am

    εγω ειχα παρει αποβολη γιατι ειχα κανει για 2 ωρες κοπανα. :buba:

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 20, 2024 5:13 pm